• 638085166075040261_kur1.JPG
  • 638085166129572186_kur2.JPG
  • 638085166207697519_kur3.JPG
  • 638085165994725343_kur.JPG

Kurovský Miloš

*1924 +2017

Strašidlo

ID Aukce: 2624
Pastel, 24 cm x 62 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Místy poškozeno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:37:42

100 Kč

Příhozů: 12

CAX33071 310022.02.2023 20:32:42
LSZ86670 300022.02.2023 20:32:38
CAX33071 290022.02.2023 20:30:07
LSZ86670 280022.02.2023 20:29:57
CAX33071 270022.02.2023 20:26:09
LSZ86670 260022.02.2023 20:26:08
CAX33071 250022.02.2023 20:22:53
LSZ86670 240022.02.2023 20:22:51
CAX33071 230022.02.2023 20:21:40
LSZ86670 220022.02.2023 20:21:30
CAX33071 210022.02.2023 20:17:43
LSZ86670 200007.01.2023 19:08:53