• 638085167175199101_kur4.JPG
  • 638085167233422018_kur5.JPG
  • 638085167285297629_kur6.JPG

Kurovský Miloš

*1924 +2017

Cesta

ID Aukce: 2625
Pastel, papír, 45 cm x 63 cm. Signováno vlevo dole. Místy poškozeno. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:57:24

500 Kč

Příhozů: 35

AUA97624 700022.02.2023 20:52:24
JPH71031 650022.02.2023 20:48:27
AUA97624 600022.02.2023 20:47:01
JPH71031 550022.02.2023 20:44:55
AUA97624 500022.02.2023 20:42:49
JPH71031 490022.02.2023 20:41:49
AUA97624 480022.02.2023 20:41:39
JPH71031 470022.02.2023 20:41:07
AUA97624 460022.02.2023 20:41:00
JPH71031 450022.02.2023 20:40:36
AUA97624 440022.02.2023 20:40:29
JPH71031 430022.02.2023 20:37:52
AUA97624 420022.02.2023 20:37:49
JPH71031 410022.02.2023 20:35:17
AUA97624 400022.02.2023 20:35:11
JPH71031 390022.02.2023 20:33:33
AUA97624 380022.02.2023 20:33:32
JPH71031 370022.02.2023 20:32:21
AUA97624 360022.02.2023 20:32:16
JPH71031 350022.02.2023 20:31:09
AUA97624 340022.02.2023 20:31:07
JPH71031 330022.02.2023 20:30:38
AUA97624 320022.02.2023 20:30:31
JPH71031 310022.02.2023 20:30:17
AUA97624 300022.02.2023 20:30:13
JPH71031 290022.02.2023 20:29:36
AUA97624 280022.02.2023 20:29:31
JPH71031 270022.02.2023 20:28:13
AUA97624 260022.02.2023 20:28:04
JPH71031 250022.02.2023 20:26:40