• 638085951990926954_koz5.JPG
  • 638085952063625982_koz6.JPG
  • 638085952123170704_koz7.JPG
  • 638085952180529739_koz8.JPG
  • 638085952271959321_koz9.JPG

Kozák Václav

*1889 +1969

Praha

ID Aukce: 2628
Olej, karton, 40 cm x 52 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:26:00

100 Kč

PPV84255 400022.02.2023 20:00:17