• 638085979219369876_kad1.JPG
  • 638085979354220106_kad2.JPG
  • 638085979410451198_kad3.JPG
  • 638085979467482876_kad4.JPG
  • 638085979288907112_kad.JPG

Kadeřábek Josef

*1915 +2002

Zátiší s vínem

ID Aukce: 2639
Olej, deska, 23 cm x 36 cm. Signováno a datováno 1957 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

6 500 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 21:20:07

500 Kč

Příhozů: 30

ACO92114 650022.02.2023 21:15:07
HZN78690 600022.02.2023 21:10:26
ACO92114 550022.02.2023 21:09:41
HZN78690 500022.02.2023 21:09:39
ACO92114 490022.02.2023 21:09:20
HZN78690 480022.02.2023 21:05:07
ACO92114 470022.02.2023 21:03:10
HZN78690 460022.02.2023 20:58:17
VIA82031 450022.02.2023 20:58:00
HZN78690 440022.02.2023 20:55:32
ACO92114 430022.02.2023 20:55:15
HZN78690 420022.02.2023 20:50:35
EQZ63603 410022.02.2023 20:50:14
HZN78690 400022.02.2023 20:50:12
EQZ63603 390022.02.2023 20:48:30
HZN78690 380022.02.2023 20:44:26
EQZ63603 370022.02.2023 20:43:21
HZN78690 360022.02.2023 20:43:13
EQZ63603 350022.02.2023 20:42:30
ACO92114 340022.02.2023 20:40:42
HZN78690 330022.02.2023 20:36:26
EQZ63603 320022.02.2023 20:36:08
HZN78690 310022.02.2023 20:31:34
UYU20467 300022.02.2023 20:31:12
HZN78690 270022.02.2023 20:30:01
UYU20467 260022.02.2023 20:28:28
HZN78690 250022.02.2023 20:27:29
UYU20467 240022.02.2023 20:26:19
HZN78690 210016.02.2023 8:34:17
QVD19899 200010.02.2023 11:49:31