• 636205387568881258_honsa.JPG
  • 636205387711068290_honsa3.JPG
  • 636205387435131814_1honsa.JPG
  • 636205387651380790_honsa1.JPG

Honsa Jan

*1876 +1937

Kvetoucí stromy

ID Aukce: 264
Olej, plátno fixované na kartonu, 39 x 50 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

38 000 Kč

38 000 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 21:00:00

1 000 Kč