• 638089520223787492_sau3.JPG
  • 638089520282457840_sau4.JPG
  • 638089520388083650_sau8.JPG

Saudek Jan

*1935 +

Innocency

ID Aukce: 2647
Klasická černobílá fotografie, rozměr 22,5 cm x 22,4 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vlevo dole. Nerámováno. Certifikát originality přiložen.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:53:23

1 000 Kč

Příhozů: 10

GPV00928 1300022.02.2023 20:48:23
ZHG50883 1200022.02.2023 20:47:42
YUF42025 1100022.02.2023 20:46:01
GPV00928 1000022.02.2023 20:45:17
YUF42025 950022.02.2023 20:44:42
ZHG50883 900022.02.2023 20:44:30
YUF42025 850022.02.2023 20:44:16
GPV00928 800022.02.2023 20:42:32
ZYX13495 750022.02.2023 15:18:13
ZPM25694 700031.01.2023 15:39:26