• 638094733785134383_kra4.JPG
  • 638094733871697800_kra1.JPG
  • 638094733935608935_kra2.JPG
  • 638094734006702958_kra3.JPG

Nesignováno

ID Aukce: 2653
Olej, plátno, 80 cm x 90 cm. Nesignováno. Malba místy poškozena. Rám místy poškozen.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:51:00

100 Kč