• 638094735465744383_haj1.JPG
  • 638094735601057665_haj3.JPG
  • 638094735662620628_haj4.JPG
  • 638094735399493910_haj.JPG
  • 638094735534963414_haj2.JPG

Hajduček Adolf

*1911 +1971

Radhošť z Dolní Bečvy

ID Aukce: 2654
Olej, karton, 21 cm x 31 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 800 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:52:00

100 Kč

DTB40261 180022.02.2023 20:44:00
SKF11076 170022.02.2023 20:27:44
SKF11076 160022.02.2023 20:02:43
SKF11076 150022.02.2023 20:00:58
CKV59667 120022.02.2023 19:29:12
OAH85297 110020.02.2023 14:22:27
OAH85297 100020.02.2023 14:21:33