• 638094859309932479_zr1.JPG
  • 638094859350557802_zr.JPG
  • 638094859441580422_zr3.JPG
  • 638094859399804031_zr2.JPG

Zrzavý Jan

*1890 +1977

Královna moří

ID Aukce: 2659
Litografie, papír, velikost listu 38 cm x 28 cm, signováno v tisku vpravo dole. Vlevo dole číslováno 1/150. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:57:00

500 Kč