Aukce Královna moří Zrzavý Jan

Zrzavý Jan

*1890 +1977

Královna moří

ID Aukce: 2659
Litografie, papír, velikost listu 38 cm x 28 cm, signováno v tisku vpravo dole. Vlevo dole číslováno 1/150. Nerámováno.

Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 000 Kč