• 638094861689859821_ca1.JPG
  • 638094861802360655_ca3.JPG
  • 638094861725954099_ca.JPG
  • 638094861764704397_ca2.JPG

Čapek Josef

*1887 +1945

Prodavač hraček

ID Aukce: 2661
Litografie, papír, velikost listu 38 cm x 28 cm, signováno v tisku vpravo dole. Vlevo dole číslováno 5/150. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 20:59:00

100 Kč