• 638094867301633414_sp1.JPG
  • 638094867471498494_sp3.JPG
  • 638094867384602558_sp.JPG
  • 638094867430071912_sp2.JPG

Špála Václav

*1885 +1946

Zátiší s jablky

ID Aukce: 2665
Litografie, papír, velikost listu 38 cm x 57 cm, signováno v tisku vpravo dole. Vlevo dole číslováno 2/75. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 21:03:00

500 Kč