• 638094870873311603_pa2.JPG
  • 638094870790300419_pa.JPG
  • 638094870830498795_pa1.JPG

Oner Pasta

*1979 +

Tell me all about

ID Aukce: 2667
Serigrafie, rozměr listu 50 cm x 70 cm. Signováno a číslováno 59/100 vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 21:05:00

1 000 Kč