Aukce Bouřková nálada Nowak Willi

Nowak Willi

*1886 +1977

Bouřková nálada

ID Aukce: 2669
Olej, karton, 51,5 cm x 67 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1918. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
28 000 Kč
28 000 Kč