Aukce Postavy Jíra Josef

Jíra Josef

*1929 +2005

Postavy

ID Aukce: 2671
Suchá jehla, rozměr tiskové plochy 10 cm x 15 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Vlevo dole číslováno 7/25. Nerámováno.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 800 Kč