• 638100698235726824_j4.JPG
  • 638100698176038869_j3.JPG
  • 638100698281977183_j5.JPG

Jíra Josef

*1929 +2005

Postavy

ID Aukce: 2671
Suchá jehla, rozměr tiskové plochy 10 cm x 15 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Vlevo dole číslováno 7/25. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 800 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 21:15:53

100 Kč

Příhozů: 9

AHW89310 180022.02.2023 21:10:53
XQN47552 170022.02.2023 21:10:49
AHW89310 160022.02.2023 21:07:48
MJH66208 150022.02.2023 21:07:04
AHW89310 140022.02.2023 21:00:33
XQN47552 130022.02.2023 21:00:16
AHW89310 120027.01.2023 16:54:45
PNT80068 110026.01.2023 11:39:15
AHW89310 100023.01.2023 17:44:31