• 638100699803843035_j7.JPG
  • 638100700026543391_j6.JPG
  • 638100700082957558_j8.JPG
  • 638100700132176693_j9.JPG

Jíra Josef

*1929 +2005

Jablonecké Paseky

ID Aukce: 2672
Suchá jehla, rozměr tiskové plochy 34 cm x 44 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Dole uprostřed popsáno. Nerámováno. Místy poškozeno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 21:30:00

500 Kč

Příhozů: 37

WUZ38744 600022.02.2023 21:25:00
DSQ23237 550022.02.2023 21:22:44
WUZ38744 500022.02.2023 21:19:05
DSQ23237 470022.02.2023 21:18:05
WUZ38744 460022.02.2023 21:17:47
DSQ23237 450022.02.2023 21:16:00
WUZ38744 440022.02.2023 21:14:25
DSQ23237 430022.02.2023 21:13:17
WUZ38744 420022.02.2023 21:12:54
DSQ23237 410022.02.2023 21:10:37
QPS84049 400022.02.2023 21:10:01
DSQ23237 390022.02.2023 21:09:59
QPS84049 380022.02.2023 21:08:29
DSQ23237 370022.02.2023 21:07:00
QPS84049 360022.02.2023 21:06:23
WUZ38744 350022.02.2023 21:00:46
QPS84049 300005.02.2023 17:09:45
WLN23399 290005.02.2023 17:09:40
QPS84049 280027.01.2023 21:07:04
WLN23399 270027.01.2023 21:06:55
QPS84049 260027.01.2023 16:53:56
WLN23399 250026.01.2023 0:22:58
QPS84049 240026.01.2023 0:22:58
WLN23399 230026.01.2023 0:22:48
QPS84049 220026.01.2023 0:22:48
WLN23399 210026.01.2023 0:22:37
QPS84049 200026.01.2023 0:22:37
WLN23399 190026.01.2023 0:22:27
QPS84049 180026.01.2023 0:22:27
WLN23399 170026.01.2023 0:22:17