• 638100701452665639_k8.JPG
  • 638100701499540977_k10.JPG
  • 638100701555478925_k11.JPG
  • 638100701379646699_k9.JPG

Komárek Vladimír

*1928 +2002

Židle

ID Aukce: 2673
Litografie, rozměr tiskové plochy 44 cm x 28 cm. Signováno dole uprostřed. Vlevo dole číslováno 60/200. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 22.02.2023 21:11:00

100 Kč