• 638235480003544603_kalvoda.JPG
  • 638235480067295195_kalvoda1.JPG
  • 638235480154483262_kalvoda3.JPG
  • 638235480208720551_kalvoda4.JPG

Kalvoda Alois

*1875 +1934

Močál

ID Aukce: 2677
Olej, plátno, 90 cm x 120 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1900. Vystavováno, publikováno. Výstava : Alois Kalvoda - Idoly a vzněty, Galerie Města Trutnova, od 1.6.2023 do 2.9.2023. Písemný znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

220 000 Kč

240 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:00:00

10 000 Kč

DRF65740 24000011.10.2023 18:39:24
RBE27668 23000011.10.2023 18:39:23
DRF65740 22000003.09.2023 20:22:18