• 638235487190396942_2.JPG
  • 638235487253053780_3.JPG
  • 638235487118123423_1.JPG
  • 638235487324929195_4.JPG
  • 638235489258211386_a.jpg
  • 638235489315891686_b.jpg

Filla Emil

*1882 +1953

Dva dědci a dívka

ID Aukce: 2679
Kresba tuší, papír, 28 cm x 43 cm. Signováno a datováno 1936 vpravo dole. Zaskleno. Písemný znalecký posudek PhDr. Karel Srp. Provenience : Sbírka Emanuela Hloupého.
Vyvolávací cena:

100 000 Kč

110 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:02:00

10 000 Kč

UDG80321 11000010.10.2023 15:12:52
QOA42412 10000003.09.2023 20:32:29