• 638235491289091410_kavan.JPG
  • 638235491544762041_kavan4.JPG
  • 638235491471636365_kavan3.JPG
  • 638235491391792111_kavan2.JPG
  • 638235491615856722_kavan5.JPG
  • 638235491186434194_kavan1.JPG

U Sedmihorek

ID Aukce: 2680
Olej, karton, 50,5 cm x 66 cm. Signováno s přípisem vlevo dole. Před rokem 1930. Vystavováno, publikováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

55 000 Kč

75 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:03:00

5 000 Kč

KSB46577 7500011.10.2023 13:14:57
AEL88649 7000011.10.2023 9:51:09
HUV21557 6500008.10.2023 19:57:27
VRW43545 6000019.09.2023 9:29:17
AEL88649 5500008.07.2023 12:05:49