• 638235537518522111_brau.JPG
  • 638235537581067508_brau2.JPG
  • 638235537639505299_brau3.JPG
  • 638235537445396168_brau1.JPG

Braunerová Zdenka

*1858 +1934

ID Aukce: 2684
Olej, karton, 35 cm x 43,5 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

60 000 Kč

80 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:07:00

5 000 Kč

BRS63727 8000011.10.2023 15:40:06
ADT01697 7500011.10.2023 14:32:39
GRK60930 7000011.10.2023 13:16:14
BRS63727 6500007.10.2023 10:00:51
ADT01697 6000001.07.2023 20:33:33