• 638235540717045407_bla2.JPG
  • 638235540777827225_bla3.JPG
  • 638235540506128378_bla1.JPG
  • 638235540580507312_bla.JPG
  • 638235540833195099_bla4.JPG

Blažíček Oldřich

*1887 +1953

Krajina v květu

ID Aukce: 2685
Olej, karton, 36 cm x 50 cm. Signováno a datováno vpravo dole, rok 1937. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař, soudně znalecký posudek ak. mal. Dobroslav Halata.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

100 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:18:49

10 000 Kč

Příhozů: 21

BYO78107 10000011.10.2023 19:13:49
UHC10851 9500011.10.2023 19:12:39
BYO78107 9000011.10.2023 19:12:09
UHC10851 8500011.10.2023 19:10:55
BYO78107 8000011.10.2023 19:06:06
UHC10851 7500011.10.2023 19:05:58
BYO78107 7000011.10.2023 19:05:52
UHC10851 6500011.10.2023 19:04:56
BYO78107 6000011.10.2023 19:04:52
UHC10851 5500011.10.2023 18:41:46
BYO78107 5000011.10.2023 18:41:36
UHC10851 4900011.10.2023 18:41:36
BYO78107 4800011.10.2023 18:41:26
UHC10851 4700011.10.2023 18:40:25
BYO78107 4600011.10.2023 18:40:19
UHC10851 4500011.10.2023 12:03:01
IDC80231 4400011.10.2023 10:12:30
UHC10851 4300010.10.2023 20:12:16
IDC80231 4200009.10.2023 22:59:51
BYO78107 4100017.08.2023 20:20:16
IDC80231 4000015.08.2023 21:57:23