Aukce Letní krajina Kaván František

Letní krajina

ID Aukce: 2686
Olej, karton, 40 cm x 49 cm. Signováno vlevo dole. Okolo roku 1930. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
26 000 Kč
90 000 Kč