• 638235523742462833_spi1.JPG
  • 638235523817984831_spi.JPG
  • 638235523969283698_spi3.JPG
  • 638235523903767154_spi2.JPG

Špillar Karel

*1871 +1939

Česání

ID Aukce: 2687
Olej, plátno, 46 cm x 38 cm. Signováno vlevo nahoře. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

70 000 Kč

70 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:10:00

5 000 Kč