• 638235547669576902_jira2.JPG
  • 638235547727077462_jira3.JPG
  • 638235547818491560_jira4.JPG
  • 638235547461380673_jira1.JPG
  • 638235547607025079_jira.JPG

Jíra Josef

*1929 +2005

Svěcení květin

ID Aukce: 2688
Litografie, papír, 56 cm x 37 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Číslováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

20 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:11:00

1 000 Kč