• 638235549290975206_hon.JPG
  • 638235549362400990_hon1.JPG
  • 638235549432692279_hon2.JPG

Honsa Jan

*1876 +1937

V parku

ID Aukce: 2689
Olej, plátno, 105 cm x 85 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno. Kolem roku 1896. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

42 000 Kč

42 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:12:00

1 000 Kč

DGY56168 4200019.09.2023 9:29:40