• 638235554031878185_fra2.JPG
  • 638235554097825029_fra3.JPG
  • 638235553780328369_fra1.JPG
  • 638235553969705136_fra.JPG

Růžové keře

ID Aukce: 2691
Olej, lepenka, 26 cm x 32 cm. Signováno hůře čitelně vlevo dole. Okolo roku 1907. Písemný znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

23 000 Kč

55 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:34:58

5 000 Kč

Příhozů: 29

FCE82073 5500011.10.2023 19:29:58
ZBU95853 5000011.10.2023 19:29:50
FCE82073 4900011.10.2023 19:25:35
ZBU95853 4800011.10.2023 19:25:29
FCE82073 4700011.10.2023 19:21:11
ZBU95853 4600011.10.2023 19:21:07
FCE82073 4500011.10.2023 19:19:29
ZBU95853 4400011.10.2023 19:19:23
FCE82073 4300011.10.2023 19:17:58
ZBU95853 4200011.10.2023 19:17:58
FCE82073 4100011.10.2023 19:13:24
ZBU95853 4000011.10.2023 19:13:22
FCE82073 3900011.10.2023 19:13:04
ZBU95853 3800011.10.2023 19:12:56
FCE82073 3700011.10.2023 19:11:42
ZBU95853 3600011.10.2023 19:11:40
FCE82073 3500011.10.2023 18:44:08
ZBU95853 3400011.10.2023 18:44:07
FCE82073 3300011.10.2023 18:39:54
ZBU95853 3200011.10.2023 18:39:53
FCE82073 3100011.10.2023 10:55:52
AFT27695 3000011.10.2023 10:55:52
FCE82073 2900011.10.2023 10:55:42
AFT27695 2800011.10.2023 10:55:41
FCE82073 2700011.10.2023 10:55:31
AFT27695 2600029.08.2023 16:57:30
ZBU95853 2500017.08.2023 20:19:26
AFT27695 2400015.08.2023 21:57:40
XGR74567 2300028.06.2023 18:08:47