• 638235561075634681_wol1.JPG
  • 638235561233009485_wol2.JPG
  • 638235561298166595_wol3.JPG
  • 638235561164858542_wol.JPG

Wolff Malm Ernest

*1885 +1940

U mostu

ID Aukce: 2693
Olej, plátno, 90 cm x 105 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Rám mírně poškozen.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:16:00

1 000 Kč