Aukce Zátiší Orlik Emil

Orlik Emil

*1870 +1932

ID Aukce: 2694
Olej, plátno, 66 cm x 55 cm. Nesignováno. Okolo roku 1900. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Rám mírně poškozen.

Vyvolávací cena
17 000 Kč
17 000 Kč