• 638235565540951335_hon1.JPG
  • 638235565619890254_hon.JPG
  • 638235565903848173_hon4.JPG
  • 638235565684908066_hon2.JPG
  • 638235565841972872_hon3.JPG

Honsa Jan

*1876 +1937

Jaro

ID Aukce: 2695
Olej, karton, 25 cm x 25 cm, signováno vpravo dole. Zaskleno. Na zadní straně přípis. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:18:00

1 000 Kč

Příhozů: 6

HOH73502 1500011.10.2023 19:08:38
LOH19797 1400011.10.2023 10:13:41
YBZ48012 1300010.10.2023 8:02:57
LOH19797 1200009.10.2023 23:00:28
YBZ48012 1100016.09.2023 21:46:38
LOH19797 1000015.08.2023 21:58:42