• 638252764722332958_dr1.JPG
  • 638252764864027835_dr2.JPG
  • 638252764803050840_dr.JPG
  • 638252764922632898_dr3.JPG

Drtikol František

*1883 +1961

Kytice

ID Aukce: 2696
Olej, deska, 55 cm x 50 cm. Signováno a datováno vlevo dole 1945.
Vyvolávací cena:

14 000 Kč

46 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:31:05

1 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 24

SYJ72449 4600011.10.2023 19:26:05
NOF39850 4500011.10.2023 19:26:04
SYJ72449 4100011.10.2023 19:21:11
NOF39850 4000011.10.2023 19:21:05
SYJ72449 3300011.10.2023 19:19:09
PNP27137 3200011.10.2023 19:19:07
SYJ72449 3100011.10.2023 19:18:29
NOF39850 3000011.10.2023 19:18:28
SYJ72449 2900011.10.2023 19:17:28
PNP27137 2800011.10.2023 19:17:20
SYJ72449 2700011.10.2023 19:16:37
PNP27137 2600011.10.2023 19:16:32
SYJ72449 2500011.10.2023 19:14:15
PNP27137 2400011.10.2023 19:14:09
SYJ72449 2300011.10.2023 18:40:45
CUZ56154 2200011.10.2023 11:46:36
ECY38763 2100011.10.2023 10:57:09
NOF39850 2000008.10.2023 19:48:49
ECY38763 1900002.10.2023 10:20:35
WNW39764 1800023.09.2023 18:19:28
CUZ56154 1700014.09.2023 14:55:17
BYS99671 1600022.08.2023 9:55:31
ECY38763 1500014.08.2023 11:42:45
BYS99671 1400007.08.2023 7:05:43