• 638252767557452573_dr4.JPG
  • 638252767485276178_dr5.JPG
  • 638252767676233945_dr7.JPG
  • 638252767622001612_dr6.JPG

Drtikol František

*1883 +1961

Pobřeží

ID Aukce: 2697
Olej, překližka, 22 cm x 42 cm. Signováno a datováno 1944 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

13 000 Kč

55 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:27:42

5 000 Kč

Účastníků: 9
Příhozů: 39

XOF75162 5500011.10.2023 19:22:42
SDT86719 5000011.10.2023 19:17:55
XOF75162 4900011.10.2023 19:17:38
UBM35366 4800011.10.2023 19:17:30
XOF75162 4700011.10.2023 19:16:47
UBM35366 4600011.10.2023 19:16:44
XOF75162 4500011.10.2023 19:14:35
SDT86719 4400011.10.2023 19:14:31
XOF75162 4300011.10.2023 19:14:25
UBM35366 4200011.10.2023 19:14:17
XOF75162 4100011.10.2023 19:11:32
SDT86719 4000011.10.2023 19:11:25
XOF75162 3900011.10.2023 19:11:12
SDT86719 3800011.10.2023 19:11:06
XOF75162 3700011.10.2023 19:08:10
SDT86719 3600011.10.2023 19:08:03
XOF75162 3500011.10.2023 19:07:09
SDT86719 3400011.10.2023 19:07:02
XOF75162 3300011.10.2023 18:42:37
PYR13535 3200011.10.2023 18:42:37
XOF75162 3100011.10.2023 18:42:27
PYR13535 3000011.10.2023 18:42:27
XOF75162 2900011.10.2023 18:42:16
PYR13535 2800011.10.2023 18:42:16
XOF75162 2700011.10.2023 18:42:06
PYR13535 2600011.10.2023 11:49:01
SIY48848 2500002.10.2023 10:21:20
THG97251 2400023.09.2023 18:19:54
QQT17407 2300023.09.2023 18:19:47
THG97251 2200023.09.2023 18:19:43