• 638252769684816451_dr8.JPG
  • 638252769612967789_dr9.JPG
  • 638252769867803733_dr10.JPG
  • 638252769926592316_dr11.JPG

Drtikol František

*1883 +1961

ID Aukce: 2698
Olej, deska, 42,5 cm x 60,5 cm. Signováno a datováno 1944 vpravo dole.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

38 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:21:57

1 000 Kč

Příhozů: 27

BJP61001 3800011.10.2023 19:16:57
FSV23168 3700011.10.2023 19:16:53
BJP61001 3600011.10.2023 19:14:35
FSV23168 3500011.10.2023 19:14:34
BJP61001 3400011.10.2023 18:44:29
FAK53758 3300011.10.2023 18:44:29
BJP61001 3200011.10.2023 18:44:19
FAK53758 3100011.10.2023 18:44:19
BJP61001 3000011.10.2023 18:44:08
FAK53758 2900011.10.2023 18:44:08
BJP61001 2800011.10.2023 18:43:58
FAK53758 2700011.10.2023 18:43:58
BJP61001 2600011.10.2023 18:43:48
FAK53758 2500011.10.2023 18:43:48
BJP61001 2400011.10.2023 18:43:38
FAK53758 2300011.10.2023 18:43:38
BJP61001 2200011.10.2023 18:43:28
FAK53758 2100011.10.2023 18:43:28
BJP61001 2000011.10.2023 18:43:17
FAK53758 1900011.10.2023 11:49:51
VXI01876 1800011.10.2023 11:49:51
FAK53758 1700011.10.2023 11:49:41
VXI01876 1600011.10.2023 11:49:41
FAK53758 1500011.10.2023 11:49:31
VXI01876 1400002.10.2023 10:21:50
LZB22576 1300023.09.2023 18:20:27
VXI01876 1200014.08.2023 13:01:48