• 638235583758475385_kal2.JPG
  • 638235583816610594_kal3.JPG
  • 638235583628786673_kal1.JPG
  • 638235583700037300_kal.JPG

Kalvoda Alois

*1875 +1934

Můstek přes říčku

ID Aukce: 2699
Olej, karton, 26 cm x 30 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1920. Písemné ověření PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

31 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:28:45

1 000 Kč

Příhozů: 19

BDE80563 3100011.10.2023 19:23:45
PJI05693 3000011.10.2023 19:23:33
BDE80563 2900011.10.2023 19:23:33
PJI05693 2800011.10.2023 19:23:13
BDE80563 2700011.10.2023 19:23:05
PJI05693 2600011.10.2023 19:20:41
BDE80563 2500011.10.2023 19:20:36
PJI05693 2400011.10.2023 19:20:30
BDE80563 2300011.10.2023 19:20:26
PJI05693 2200011.10.2023 19:20:00
BDE80563 2100011.10.2023 19:19:57
PJI05693 2000011.10.2023 19:19:50
BDE80563 1900011.10.2023 19:19:43
PJI05693 1800011.10.2023 18:42:25
BDE80563 1700011.10.2023 18:38:08
JOX09636 1600011.10.2023 18:28:34
UZC44715 1500011.10.2023 18:23:13
UZC44715 1300011.10.2023 18:20:33
JZY45668 1200015.08.2023 21:58:15