Aukce Čtenářka Schönberger Armand
  • 636080930815820000_1armand.JPG
  • 636080930866288750_armand.JPG
  • 636080930928007500_armand2.JPG
  • 636080930985663750_armand1.JPG

Schönberger Armand

*1885 +1974

Čtenářka

ID Aukce: 27
Olej, dřevěná deska, 40 x 30 cm. Signováno vlevo nahoře.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

Aukce končí: 31. 10. 2016 19:00:07

100 Kč

VWB14687 400031. 10. 2016 18:55:07