• 638235594021565319_sus.JPG
  • 638235594086722145_sus1.JPG
  • 638235594165004225_sus2.JPG

Susser František

*1890 +1956

Rodinná idyla

ID Aukce: 2703
Olej, plátno, 90 cm x 125 cm. Signováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:26:00

500 Kč