• 638235595384583054_hud2.JPG
  • 638235595468974923_hud3.JPG
  • 638235595274103401_hud1.JPG
  • 638235595329884920_hud.JPG

Hudeček Antonín

*1872 +1941

Květiny ve váze

ID Aukce: 2704
Olej, karton, 40 cm x 32 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 500 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:27:00

500 Kč

DGD40713 550002.10.2023 14:34:38
KLY65925 500019.09.2023 19:26:36