• 638235598200456480_kyt.JPG
  • 638235598268269372_kyt2.JPG
  • 638235598333592707_kyt3.JPG
  • 638235597902883538_kyt1.JPG

Matička Josef

*1893 +1976

Žluté květy

ID Aukce: 2705
Olej, plátno, 68 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:37:20

1 000 Kč

Příhozů: 10

FJH27097 1300011.10.2023 19:32:20
ALS85334 1200011.10.2023 19:27:49
FJH27097 1100011.10.2023 19:27:23
ALS85334 1000011.10.2023 18:55:05
GPG26998 950011.10.2023 18:05:53
CWY91423 900011.10.2023 17:54:15
EEP30700 850011.10.2023 17:48:33
CWY91423 800011.10.2023 17:41:37
GPG26998 750011.10.2023 17:08:59
ALS85334 700011.10.2023 10:01:46