• 638235600650295006_mar.JPG
  • 638235600721545663_mar2.JPG
  • 638235600580763355_mar1.JPG
  • 638235600783109001_mar3.JPG

Neubertová Maryša

*1899 +1976

Kvítky

ID Aukce: 2706
Olej, plátno, 75 cm x 95 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

4 600 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:52:30

100 Kč

Příhozů: 17

SEP71497 460011.10.2023 19:47:30
MQI90128 450011.10.2023 19:45:47
SEP71497 440011.10.2023 19:44:46
MQI90128 430011.10.2023 19:41:35
SEP71497 420011.10.2023 19:40:53
MQI90128 410011.10.2023 19:36:42
SEP71497 400011.10.2023 19:35:27
MQI90128 390011.10.2023 19:32:11
SEP71497 380011.10.2023 19:31:49
MQI90128 370011.10.2023 19:29:17
SEP71497 360011.10.2023 19:28:55
MQI90128 350011.10.2023 19:25:24
SEP71497 340011.10.2023 19:25:19
MQI90128 330011.10.2023 19:23:58
SEP71497 320011.10.2023 19:12:52
MQI90128 310011.10.2023 10:09:13
WXJ77826 300019.09.2023 19:28:54