• 638246643595528079_bar.JPG
  • 638246643665852288_bar1.JPG

Bárta Josef

*1864 +1919

Tři ženy

ID Aukce: 2709
Olej, plátno, 40 cm x 45,5 cm. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:32:00

500 Kč

BNC15735 600019.09.2023 9:30:28
HFY91448 550014.08.2023 13:06:57
XVE50002 500007.08.2023 11:18:07