Aukce Krajina Slavíček Antonín
  • 636289175280516250_slavicek.jpg
  • 636307165314583750_slavicek2.JPG
  • 636307165409583750_slavicek3.JPG
  • 636307165523802500_slavicek4.JPG
  • 636307165209271250_slavicek1.JPG

Slavíček Antonín

*1870 +1910

ID Aukce: 271
Olej, dřevěná deska, 30 x 37 cm. Signováno vlevo dole A.S. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař. Znalecký posudek PhDr. Jana Orlíková. Vzadu písemné ověření pravosti F.X. Harlas. Mimořádná nabídka.
Vyvolávací cena:

390 000 Kč

400 000 Kč

Aukce končí: 31. 5. 2017 19:00:00

10 000 Kč

RJW26858 40000031. 5. 2017 18:50:20
WVL55679 39000023. 5. 2017 11:41:30