Aukce Krajina Slavíček Antonín

Slavíček Antonín

*1870 +1910

ID Aukce: 271
Olej, dřevěná deska, 30 x 37 cm. Signováno vlevo dole A.S. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař. Znalecký posudek PhDr. Jana Orlíková. Vzadu písemné ověření pravosti F.X. Harlas. Mimořádná nabídka.

Vyvolávací cena
390 000 Kč
400 000 Kč