• 638246650841254398_hol.JPG
  • 638246650903915136_hol2.JPG
  • 638246650773440816_hol1.JPG
  • 638246650964649202_hol3.JPG

Holub Josef

*1870 +1957

U řeky

ID Aukce: 2711
Olej, lepenka, 27 cm x 35 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

30 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:34:00

1 000 Kč

HMS96450 3000009.10.2023 23:01:00
LBY34735 2900018.09.2023 10:40:35
HMS96450 2800026.08.2023 19:28:45
LBY34735 2700014.08.2023 11:32:51