• 638246652361601008_hud1.JPG
  • 638246652546291681_hud3.JPG
  • 638282200770982228_hudecek.JPG
  • 638246652429802661_hud.JPG
  • 638246652491916158_hud2.JPG

Hudeček Antonín

*1872 +1941

Krajina s potokem

ID Aukce: 2712
Olej, karton, 45 cm x 62 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Písemné posouzení PhDr. Jaromír Zemina.
Vyvolávací cena:

23 000 Kč

31 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:42:35

1 000 Kč

Příhozů: 9

MRX95650 3100011.10.2023 19:37:35
TZU09228 3000011.10.2023 19:37:15
MRX95650 2900011.10.2023 19:35:45
TZU09228 2800011.10.2023 19:35:16
MRX95650 2700011.10.2023 19:34:32
TZU09228 2600011.10.2023 19:16:50
MRX95650 2500011.10.2023 19:15:24
TZU09228 2400011.10.2023 9:37:53
LXM53218 2300015.08.2023 21:59:05