• 638235569349173695_mey2.JPG
  • 638235569462300031_mey3.JPG
  • 638235569203859844_mey1.JPG
  • 638235569273704247_mey.JPG

Meyer Kunz

*1859 +1953

Kytice

ID Aukce: 2713
Olej, plátno, 54 cm x 42 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:36:00

1 000 Kč