• 638235575765112163_jel.JPG
  • 638235575847324927_jel2.JPG
  • 638235575908680502_jel3.JPG
  • 638235575700577565_jel1.JPG

Jelínek František Antonín

*1890 +1977

Pivoňky

ID Aukce: 2715
Olej, deska, 66 cm x 76 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

14 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:43:56

1 000 Kč

HUC45544 1400011.10.2023 19:38:56
WGB40846 1300011.10.2023 19:38:51
HUC45544 1200011.10.2023 19:36:24
WGB40846 1100011.10.2023 19:36:16
HUC45544 1000011.10.2023 19:35:53
WGB40846 950011.10.2023 19:35:48
HUC45544 900010.10.2023 22:44:41