• 638252781264422414_fi.JPG
  • 638252781315552505_fi2.JPG
  • 638252781202390596_fi1.JPG

Nesignováno

Karbaníci

ID Aukce: 2716
Olej, plátno, 58 cm x 45 cm. Nesignováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 100 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:39:00

100 Kč

JJS86271 310011.10.2023 18:10:35
QPJ48672 300011.10.2023 10:10:43