• 638235584825347116_jaro.JPG
  • 638235584754249696_jaro1.JPG
  • 638235584948160774_jaro3.JPG
  • 638235585014574465_jaro4.JPG
  • 638235584885972437_jaro2.JPG

Svoboda Jaro

*1879 +

Rozkvetlé pivoňky

ID Aukce: 2718
Olej, plátno, 71 cm x 101 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:41:00

500 Kč