Aukce Rozkvetlé pivoňky Svoboda Jaro

Svoboda Jaro

*1879 +

Rozkvetlé pivoňky

ID Aukce: 2718
Olej, plátno, 71 cm x 101 cm. Signováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
9 000 Kč
9 000 Kč