Aukce Na pastvě Plaške Bedřich

Plaške Bedřich

*1875 +1952

Na pastvě

ID Aukce: 272
Olej, lepenka, 37 x 52,5 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Mimořádně vzácně se vyskytující žák Juliuse Mařáka. Po roce 1890.

Vyvolávací cena
15 000 Kč
22 000 Kč