Aukce Na pastvě Plaške Bedřich
  • 636247697204448102_1plaschke.JPG
  • 636247697460458381_plaschke1.JPG
  • 636247697565175361_plaschke3.JPG
  • 636247697349645935_plaschke.JPG
  • 636247697673799691_plaschke4.JPG

Plaške Bedřich

*1875 +1952

Na pastvě

ID Aukce: 272
Olej, lepenka, 37 x 52,5 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Mimořádně vzácně se vyskytující žák Juliuse Mařáka. Po roce 1890.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

22 000 Kč

Aukce končí: 31. 5. 2017 19:05:45

1 000 Kč

Příhozů: 8

FHH04859 2200031. 5. 2017 19:00:45
IIN21560 2100031. 5. 2017 18:44:33
MVF16433 2000031. 5. 2017 11:48:19
MVF16433 1900031. 5. 2017 11:47:56
MVF16433 1800031. 5. 2017 11:47:40
MVF16433 1700031. 5. 2017 11:47:09
MVF16433 1600031. 5. 2017 11:46:20
VUG33654 1500019. 4. 2017 19:11:26