• 638252804512722019_kos.JPG
  • 638252804449097966_kos1.JPG
  • 638252804636965318_kos3.JPG
  • 638252804573210293_kos2.JPG

Kos R.

Parný den

ID Aukce: 2720
Olej, karton, 46 cm x 51 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 300 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:43:00

100 Kč

NTH06610 130010.10.2023 22:31:02
HIL26263 120010.10.2023 22:31:01
NTH06610 110003.10.2023 9:14:50
NTH06610 100018.07.2023 21:16:34