• 638252821698325814_sed2.JPG
  • 638252821746138753_sed3.JPG
  • 638252821468619510_sed1.JPG
  • 638252821646082057_sed.JPG

Sedláček Vojtěch

*1892 +1973

Na poli

ID Aukce: 2722
Kombinovaná technika, papír, 18 cm x 29 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

7 112 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:49:46

500 Kč

Příhozů: 13

BIW72309 711211.10.2023 19:44:46
YYL19073 661211.10.2023 19:39:16
BIW72309 611211.10.2023 19:39:14
YYL19073 560011.10.2023 18:59:32
BIW72309 510011.10.2023 18:59:24
YYL19073 470011.10.2023 18:55:49
BIW72309 460011.10.2023 18:55:43
YYL19073 450011.10.2023 17:21:35
BIW72309 440011.10.2023 17:21:28
YYL19073 430011.10.2023 7:54:09
BIW72309 420011.10.2023 7:54:08
YYL19073 410010.10.2023 13:42:23
BIW72309 400008.09.2023 16:20:34