• 638252828204510778_ji.JPG
  • 638252828287870078_ji2.JPG
  • 638252828147935935_ji1.JPG
  • 638252828349799655_ji3.JPG

Jíra Josef

*1929 +2005

Kostel

ID Aukce: 2724
Barevný lept na papíře, rozměr leptu 10 cm x 8,5 cm. Rozměr listu 16,5 cm x 13,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 600 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:47:00

100 Kč

SMQ36547 160005.10.2023 23:20:30
RSU76706 150003.10.2023 10:26:10
KUX04610 140023.09.2023 18:21:02
XXP10992 130022.09.2023 20:38:39
XXP10992 120022.09.2023 20:38:29
SMQ36547 110005.09.2023 10:41:41
WQX94101 100001.09.2023 10:26:47